Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Body
it: Corpo

en: RSS feed
it: Feed RSS

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Roles
it: Ruoli

en: Administrator
it: Amministratore

en: Meta Tags
it: Meta tag

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
