Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
