Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
