Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
