Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
