Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Roles
ro: Roluri

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
