Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: RSS feed
ru: RSS-лента

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Roles
ru: Роли

en: Administrator
ru: Администратор

en: Meta Tags
ru: Мета-теги

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
