Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Roles
sq: Rolet

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
