Simple iframe (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: About
hi: के बारे में
