Simple integrations (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Development
ar: التطوير

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط
