Simple integrations (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Active
bs: Aktivan
