Simple integrations (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Development
cs: Vývoj

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Active
cs: Aktivní
