Simple integrations (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Active
cy: Gweithredol
