Simple integrations (2.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Development
fr: Développement

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Integration
fr: Intégration

en: Headers
fr: Entêtes

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Certificate
fr: Certificat

en: Integrations
fr: Intégrations
