Simple integrations (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Development
hr: Razvoj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Active
hr: Aktivno
