Simple integrations (2.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Development
lv: Izstrāde

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Active
lv: Aktīvs

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
