Simple integrations (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Active
pl: Aktywne

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji
