Simple integrations (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Certificate
ro: Diploma
