Simple integrations (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Development
uk: Розробка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Label
uk: Мітка

en: Active
uk: Активно

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Headers
uk: Заголовки

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Access key
uk: Ключ доступу

en: Integrations
uk: Інтеграції
