Simple integrations (2.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్
