Simple integrations (2.1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Active
da: Aktiv

en: Connection timeout
da: Forbindelses-timeout

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse
