Simple integrations (2.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva
