Simple integrations (2.1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Integration
hu: Integráció

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Integrations
hu: Integrációk
