Simple integrations (2.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Authentication type
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಬಗೆ
