Simple integrations (2.1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Etiqueta

en: Active
pt: Ativo

en: Integration
pt: Integração

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Authentication type
pt: Tipo de autenticação

en: Certificate
pt: Certificado
