Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv
