Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Development
jv: Pangembangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Active
jv: Aktif
