Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Active
mn: Идэвхтэй
