Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း
