Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Development
sv: Utveckling

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Active
sv: Aktiv

en: Access key
sv: Åtkomstnyckel
