Simple integrations (8.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური
