Simple integrations (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Development
bg: Разработка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Active
bg: Активен

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"
