Simple integrations (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Active
gl: Activo
