Simple integrations (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Active
ca: Actiu
