Simple integrations (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Development
eu: Garapena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa
