Simple integrations (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Active
lt: Aktyvus
