Simple integrations (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال
