Simple integrations (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது
