Simple integrations (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Development
et: Arendus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Active
et: Aktiivne

en: Integration
et: Lõimumine
