Simple integrations (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Development
ml: വികസനം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ
