Simple integrations (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Active
nn: Aktiv
