Simple integrations (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Development
os: Райрæзт

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
