Simple integrations (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Development
sk: Vývoj

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Active
sk: Aktívny
