Simple integrations (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Development
be: Распрацоўка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна
