Simple integrations (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access key
bo: བེད་སྤྱོད་ལྡེ་མིག
