Simple integrations (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Development
kk: Дамыту

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді
