Simple integrations (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Active
af: Aktief
