Simple integrations (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Development
de: Entwicklung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Label
de: Beschriftung

en: Active
de: Aktiv

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: Headers
de: Kopfzeilen

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Certificate
de: Zertifikat

en: Access key
de: Zugangsschlüssel

en: Auth key
de: Authentifizierungsschlüssel

en: Integrations
de: Integrationen
