Simple integrations (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Development
es: Desarrollo

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Label
es: Etiqueta

en: Active
es: Activo

en: Integration
es: Integración

en: Test connection
es: Probar conexión

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Authentication type
es: Tipo de autentificación

en: Certificate
es: Certificado

en: Access key
es: Clave de acceso
