Simple integrations (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Active
hy: Ակտիվ
